01-13 Temmuz 2020 arası kampanyamız için Lütfen Tıklayın
 
 
 
 
 
 
SULTAN 35. YIL ÇEKİLİŞ HEDİYELERİNİ TESLİM ETTİ

Sultan, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği ve 35. Yıla özel yaptığı çekilişin talihlilerine hediyelerini teslim etti.
Mayıs ayı itibariyle başlayan kampanya 20 Ağustos’ta son buldu. 3 Eylül’de 2. Noter huzurunda yapılan çekiliş ile hediyelerin sahipleri belli oldu. Sultan 5 Eylül tarihinde tüm platformlarından talihlileri açıkladı. Çekiliş heyecanı son bulmuş, yerini kazanan talihlilerin sevinçleri almıştı. 118 hediyenin dağıtımı tamamlandı. Son olarak büyük ödül olan Fiat Egea ve Mondial motorsikletler sahiplerine teslim edildi. Fiat Egea talihlisi Ömer Bey araç tesliminden sonra duygularını şöyle aktardı.” Yıllardır Sultan’dan alışveriş ederiz. Sultan, şehrimizin markası olduğu için ve bu şehre değer kattığı için bizde Sultan’ı tercih ediyoruz. İlk çekilişinden itibaren tüm çekilişlerine katıldım. Bugüne kadar bir hediye kazanamamıştım. Bu yılda pek ümidimiz yoktu ama nasip oldu. Demek ki nasip oldu mu hediyeye sahip olunabiliyormuş. Aile olarak çok mutlu olduk. Buradan Sultan yetkililerine çok teşekkür ediyorum.”
Hediye teslim töreninde konuşan Sultan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Habil YILMAZ “ Bu yılda hediyeleri teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yıl 118 hediyeli çekiliş düzenledik. Önümüzdeki çekilişte daha fazla hediye vermeyi planlıyoruz. Bu yılki çekilişe yüksek seviyede katılım oldu. Çekilişe katılan tüm müşterilerimize ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hediye kazanan talihlilere de hediyelerini iyi günlerde, sağlıkla kullanmalarını temenni ediyorum.” Dedi.

 
 
 
Basında Sultan Market
 
 
 
 
 
 
 
 

Site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyaller SULTAN A.Ş. 'ye aittir.İzinsiz kullanılamaz. Kaynak gösterilip iktibas edilemez. Her hakkı saklıdır. 2009 ©


Eskişehir Yolu Gıdacılar Sitesi F Blok No:26 - 27 Merkez | KÜTAHYA
Tel: 0 274 225 14 00 (pbx) Faks: 0 274 225 14 96
Email: info@sultanmarketim.com