15-29 Kasım 2021 arası kampanyamız için Lütfen Tıklayın
 
 
 
 
 
 
SULTAN’DAN AŞURE İKRAMI

Sultan her yıl olduğu gibi bu yılda Muharrem Ayı’nın ilk on günü, her gün 4 mağazasında olmak üzere müşterilerine aşure ikramında bulundu.

Kütahya ve Tavşanlı’da 38 mağaza ile hizmet veren Sultan aşure günlerini müşterilerinin ağızlarını tatlandırarak geçirdi. Aşure günleri boyunca günlük 4 mağazada aşure ikramında bulundu. Sultan Halkla İlişkiler Müdürü Said EKMEKÇİOĞLU yapılan aşure ikramıyla ilgili şunları söyledi. “ Öncelikle tüm İslam âleminin Muharrem Ayı mübarek olsun. Kuruluşumuzdan itibaren her yıl geleneksel olarak yaptığımız aşure ikramını bu yılda yapabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her yıl bir önceki yıla göre mağaza sayımız arttığı için Kütahya’da bu yıl 38 noktada 10 bin kişiye aşure ikram edebildik. İnşallah seneye daha fazla noktada ve daha fazla kişiye ikramda bulunuruz.Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma buradan teşekkür ediyorum.”

 
 
 
Basında Sultan Market
 
 
 
 
 
 
 
 

Site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyaller SULTAN A.Ş. 'ye aittir.İzinsiz kullanılamaz. Kaynak gösterilip iktibas edilemez. Her hakkı saklıdır. 2009 ©


Eskişehir Yolu Gıdacılar Sitesi F Blok No:26 - 27 Merkez | KÜTAHYA
Tel: 0 274 225 14 00 (pbx) Faks: 0 274 225 14 96
Email: info@sultanmarketim.com