15-29 Kasım 2021 arası kampanyamız için Lütfen Tıklayın
 
 
 
 
 
 
SULTAN MARKET VAZO ŞUBESİ YENİLENEN MAĞAZASIYLA TEKRAR KÜTAHYA HALKININ HİZMETİNDE

Sultan market, Rezidans projesi için 1 yıl önce kapattığı vazo mağazasını sultan rezidans’ın -1. Katında hizmete açtı. Lokasyon olarak şehrin tam merkezinde uzun yıllar hizmet veren mağaza’nın bulunduğu bina yıkılarak yerine modern yapısıyla dikkat çeken, lüks ve konforlu 21 dairenin yanı sıra 3 iş yeri ve -1. Katında Sultan market’in bulunduğu bina inşa edildi.

Vazo şube 350 metrekare mağazada 3 kasa, 11 personel ve dilediğiniz et ürününü hazırlatabileceğiniz kasap reyonuyla hizmete açıldı. -1. Katta olan mağazada müşteriler yürüyen merdiven sayesinde rahatça inip çıkabiliyorlar.

Açılışta konuşma yapan Sultan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Habil YILMAZ 35 yıllık marketçilik serüvenini özetlerken şunları da söyledi; “ 35 yıldır Kütahya’ya hizmet edebilmemizin sırrı Halkımızın yanımızda olması ve siz çözüm ortaklarımızın desteğidir. Bu süreçte ne krizler ne badireler atlatıldı. Biz yine sizlerin desteği ile kriz yokmuş gibi çalışmaya, istihdama, yatırıma devam edeceğiz.” Akabinde dualar ile kurban kesilerek mağazanın açılışı gerçekleştirildi.

 
 
 
Basında Sultan Market
 
 
 
 
 
 
 
 

Site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyaller SULTAN A.Ş. 'ye aittir.İzinsiz kullanılamaz. Kaynak gösterilip iktibas edilemez. Her hakkı saklıdır. 2009 ©


Eskişehir Yolu Gıdacılar Sitesi F Blok No:26 - 27 Merkez | KÜTAHYA
Tel: 0 274 225 14 00 (pbx) Faks: 0 274 225 14 96
Email: info@sultanmarketim.com