15-29 Kasım 2021 arası kampanyamız için Lütfen Tıklayın
 
 
 
 
 
 
SULTAN 34. YILINI 34. MAĞAZASIYLA NOKTALADI

Sultan Market Evliya Çelebi Hastanesi yokuşunda 250 metrekarelik alanda 2 kasa ve 7 personel ile hizmet verecek olan 34. Mağazasını açarak 2017 yılını noktaladı. Açılış törenine mahalle halkı ve iş ortakları iştirak etti.

Açılışta konuşan Sultan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Habil YILMAZ ülke gündeminde olan “kara Cuma” ve “ithal et” konularına değindi. Habil YILMAZ konuşmasında “ Biz Müslüman bir toplumuz. Bizim mübarek günümüzde diğer dünya ülkeleri İslam’ı ve Müslümanları aşağılamak için kara Cuma adı altında indirim ve alışveriş günleri düzenliyor. Ne acıdır ki ülkemizde de bu çirkin oyuna alet olan firmalar var. Bizim cumamız nurludur, hayırlıdır. İnanç ve millet şuurumuzun esaslarındandır. Ayrıca yurt dışından karkas et ithal ediliyor. Bu etler belirli firmalar ile piyasaya sürülüyor. Yalnız Kütahya halkı 34 yıldır bildiği ve alıştığı lezzetten vazgeçmeyerek CANSULTAN markamızı tercih ediyor. Buradan bize duydukları güven ve bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyorum. Biz Sultan Marketler olarak tezgahlarımızda yer alan etleri kendi besi çifliğimizde yetiştirdiğimiz ve Kütahya’da besicilik yapan müstahsillerin yetiştirdiği danaları Kütahya mezbahasında gıda mühendisimizin kontrolünde kesip sizlere sunuyoruz. Sizin damak zevkinizi ve hassasiyetlerinizi biliyoruz. Buna göre hareket ediyoruz.” Dedi. Konuşmanın ardından dualarla mağaza açılışı gerçekleşti.


 
 
 
Basında Sultan Market
 
 
 
 
 
 
 
 

Site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyaller SULTAN A.Ş. 'ye aittir.İzinsiz kullanılamaz. Kaynak gösterilip iktibas edilemez. Her hakkı saklıdır. 2009 ©


Eskişehir Yolu Gıdacılar Sitesi F Blok No:26 - 27 Merkez | KÜTAHYA
Tel: 0 274 225 14 00 (pbx) Faks: 0 274 225 14 96
Email: info@sultanmarketim.com