15-29 Kasım 2021 arası kampanyamız için Lütfen Tıklayın
 
 
 
 
 
 
NİZAMİYE ŞUBEMİZ HİZMETİNİZDEDİR.

MODERN VE KONFORLU ALIŞVERİŞİN ADRESİ: SULTAN

Kütahya’nın yerel ve şube ağı en geniş marketi Sultan, cumhuriyet mahallesi nizamiye lojmanları karşısında 380 metrekarelik alanda 8 personel ve 2 kasa ile hizmet verecek olan “Nizamiye” mağazasının açılışını yaptı.
Sultan market bu yılda yatırımlarına hızlı bir şekilde devam ediyor. Modern görünümlü mağazaları ile şehrin silüetini güzelleştiriyor. Yeni açılan mağazaları müşterilerine modern ve konforlu alışveriş sunuyor. Diğer taraftan önceki yıllarda açılan mağazalarını da modern görünüme dönüştürüyor. Sultan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Habil YILMAZ ile yaptığımız röportajda “ müşterilerimiz bize desteğini esirgemiyor. Bizde onlara modern ve konforlu alışveriş alanları sunuyoruz. Hizmeti ayaklarına götürüyoruz. Yılın ilk yarısı 2 mağaza Kütahya’da, 1 mağaza Tavşanlı’da olmak üzere toplam 3 mağazayı halkımızın hizmetine sunduk. Ramazan ayında da istasyon caddesindeki yeni mağazamızı açmış olacağız. Yılsonu hedefimiz 38. Mağazayı açmak. Kütahya halkı en iyisini hak ediyor.” Dedi.
 
 
 
Basında Sultan Market
 
 
 
 
 
 
 
 

Site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyaller SULTAN A.Ş. 'ye aittir.İzinsiz kullanılamaz. Kaynak gösterilip iktibas edilemez. Her hakkı saklıdır. 2009 ©


Eskişehir Yolu Gıdacılar Sitesi F Blok No:26 - 27 Merkez | KÜTAHYA
Tel: 0 274 225 14 00 (pbx) Faks: 0 274 225 14 96
Email: info@sultanmarketim.com