15-29 Kasım 2021 arası kampanyamız için Lütfen Tıklayın
 
 
 
 
 
 

KULLANIM KOŞULLARI  VE İLETİŞİM İZNİ

 

Lütfen Sultan Puan Kart veya Sultan Kredi Kartı numaranızı giriniz. 


SULTAN MARKET Dostu! Tam Bana Göre diyeceğin teklifler ve Sultan Puan Kart ve Sultan Kredi Kartın avantajlarını sana iletebilmemiz için lütfen aşağıdaki kutucuğu EVET olarak işaretleyiniz.
Ticari Elektronik İleti 


Üye, program'ın yürürlüğe sokabileceği uygulamalar çerçevesinde; doğrudan ve dolaylı olarak Sultan Gıda Ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret  A.Ş tarafından, genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları, bilgilendirmelerine ilişkin olarak her türlü elektronik iletişim aracı ile kendisine ticari elektronik ileti gönderilmesine izin verir.

Program'ın yürürlüğe sokabileceği uygulamalar çerçevesinde; doğrudan ve dolaylı olarak
Sultan Gıda Ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret  A.Ş tarafından, genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları, bilgilendirmelerine ilişkin olarak her türlü elektronik iletişim aracı ile kendisine ticari elektronik ileti gönderilmesine izin verir.
Program'ın yürürlüğe sokabileceği uygulamalar çerçevesinde; doğrudan ve dolaylı olarak Sultan Gıda Ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret  A.Ş tarafından, genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları, bilgilendirmelerine ilişkin olarak her türlü elektronik iletişim aracı ile kendisine ticari elektronik ileti gönderilmesine izin verir.


Evet

 

 

 
 
 
 
Basında Sultan Market
 
 
 
 
 
 
 
 

Site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyaller SULTAN A.Ş. 'ye aittir.İzinsiz kullanılamaz. Kaynak gösterilip iktibas edilemez. Her hakkı saklıdır. 2009 ©


Eskişehir Yolu Gıdacılar Sitesi F Blok No:26 - 27 Merkez | KÜTAHYA
Tel: 0 274 225 14 00 (pbx) Faks: 0 274 225 14 96
Email: info@sultanmarketim.com